do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania - wybierz atrybut produktu

Pompa strzykawkowa

Pompa infuzyjna strzykawkowa jest urządzeniem pozwalającym w kontrolowany, bezpieczny i bardzo precyzyjny sposób podawać pacjentom małe ilości leków. Pompa strzykawkowa znajduje zastosowanie głównie w anestezjologii, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii oraz onkologii. W sklepie SpaceMed.pl znajdziesz wysokiej jakości urządzenia autorstwa renomowanych producentów wyposażających nowoczesne placówki medyczne na całym świecie. Proponowane przez nas pompy infuzyjne łączą w sobie niezawodność działania z prostą obsługą. Walorem innowacyjnych pomp są duże wyświetlacze, praca w kilku trybach, rozbudowany system alarmów, wbudowana biblioteka leków i system testów. Pompy strzykawkowe mogą być mocowane na statywie, na łóżku lub specjalnej szynie. Opcja podglądu i zmiany parametrów w trakcie infuzji pozwala dokładnie kontrolować ich pracę. Ile kosztują pompy infuzyjne? Ceny modeli są zróżnicowane, co potwierdza też różnorodność naszej oferty. Nie mamy wątpliwości, że w rozbudowanym katalogu znajdziesz produkt spełniający Twoje oczekiwania pod każdym kątem.

Pompy strzykawkowe

Pompa infuzyjna strzykawkowa Perfusor Compact Plus Pompa infuzyjna strzykawkowa Perfusor Compact Plus
Producent: B.Braun
Cena: 4 659,99 zł (netto: 4 314,81 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pompa  strzykawkowa BD Alaris™ GH Guardrails Plus Pompa strzykawkowa BD Alaris™ GH Guardrails Plus
Cena: 4 599,99 zł (netto: 4 259,25 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Pompa infuzyjna jednostrzykawkowa AP14 Pompa infuzyjna jednostrzykawkowa AP14
Producent: Ascor
Cena: 4 250,00 zł (netto: 3 935,19 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pompa infuzyjna strzykawkowa PERFUSOR SPACE, z uchwytem i zasilaczem Pompa infuzyjna strzykawkowa PERFUSOR SPACE, z uchwytem i zasilaczem
Producent: B.Braun
Cena: 6 149,99 zł (netto: 5 694,44 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Pompa strzykawkowa BD Alaris™ CC Guardrails Plus Pompa strzykawkowa BD Alaris™ CC Guardrails Plus
Cena: 5 199,99 zł (netto: 4 814,81 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Pompa strzykawkowa BD Alaris™ PK Plus Pompa strzykawkowa BD Alaris™ PK Plus
Cena: 9 199,99 zł (netto: 8 518,51 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Pompa strzykawkowa

Pompa infuzyjna strzykawkowa jest urządzeniem pozwalającym w kontrolowany, bezpieczny i bardzo precyzyjny sposób podawać pacjentom małe ilości leków. Pompa strzykawkowa znajduje zastosowanie głównie w anestezjologii, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii oraz onkologii. W sklepie SpaceMed.pl znajdziesz wysokiej jakości urządzenia autorstwa renomowanych producentów wyposażających nowoczesne placówki medyczne na całym świecie. Proponowane przez nas pompy infuzyjne strzykawkowe łączą w sobie niezawodność działania z prostą obsługą. Walorem innowacyjnych pomp są duże wyświetlacze, praca w kilku trybach, rozbudowany system alarmów, wbudowana biblioteka leków i system testów. Pompy strzykawkowe mogą być mocowane na statywie, na łóżku lub specjalnej szynie. Opcja podglądu i zmiany parametrów w trakcie infuzji pozwala dokładnie kontrolować ich pracę. Ile kosztują pompy infuzyjne strzykawkowe? Ceny modeli są zróżnicowane, co potwierdza też różnorodność naszej oferty. Nie mamy wątpliwości, że w rozbudowanym katalogu znajdziesz produkt spełniający Twoje oczekiwania pod każdym kątem.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 887 400 800
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium