kontakt

887 400 800    e-mail   sklep@spacemed.pl

Producenci
Objętościowa pompa infuzyjna Infusomat Compact Plus z uchwytem i zasilaczem Objętościowa pompa infuzyjna Infusomat Compact Plus z uchwytem i zasilaczem
Producent: B.Braun
Cena: 6 399,99 zł (netto: 5 925,92 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Objętościowa pompa infuzyjna Infusomat Space, z uchwytem i zasilaczem Objętościowa pompa infuzyjna Infusomat Space, z uchwytem i zasilaczem
Producent: B.Braun
Cena: 8 499,99 zł (netto: 7 870,36 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Statyw do pomp Statyw do pomp
Producent: B.Braun
Cena: 599,99 zł (netto: 555,55 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Pompy objętościowe znajdują zastosowanie w anestezjologii, intensywnej terapii oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest precyzyjna podaż leków. Pompy infuzyjne służą do bezpiecznego i dokładnego dostarczania pacjentowi płynów i leków dożylnie.

Pompy objętościowe to urządzenia programowane przez personel medyczny w celu dostarczania pacjentowi leków z określoną lub stopniowo zwiększoną szybkością zgodnie z zaleceniami lekarza. Naszym klientom oferujemy urządzenia, które zapewniają najnowocześniejsze, bezpieczne i w pełni elastyczne rozwiązania do codziennych potrzeb związanych z infuzją. Najnowszej generacji pompy objętościowe dedykowane są dla szpitali i placówek medycznych, w których przeprowadzane są terapie infuzyjne.

Oferujemy kompletny asortyment pomp objętościowych w tym urządzenia Infusomat Space. Intuicyjne i proste w obsłudze urządzenia sprawdzają się w codziennej praktyce klinicznej. Dzięki nim przeprowadzenie terapii infuzyjnej staje się łatwiejsze i mniej czasochłonne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl