do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania - wybierz atrybut produktu

Woda do inhalacji – zamknięty system do nawilżania

Woda jałowa Respiflo zamknięta w nawilżaczu rezerwuarowym umożliwia poprawne i efektywne wykonanie inhalacji i tlenoterapii. Apirogenna, sterylna woda do terapii inhalacyjnej ułatwia podawanie leków i nie wpływa negatywnie na stan pacjenta oraz funkcjonowanie specjalistycznej aparatury. Woda jałowa pozwala na prowadzenie długotrwałej terapii inhalacyjnej (powyżej 70 dni) przy więcej niż jednym pacjencie. W sprzedaży znajdziesz produkty o pojemności 325 ml oraz 500 ml. W zbiorniki wykonane z wysokiej jakości polipropylenu wbudowany został port umożliwiający połączenie ich z adapterami, wężami i drenami tlenowymi o zróżnicowanej budowie. Proponowane przez nas nawilżacze rezerwuarowe są skonstruowane w taki sposób, aby tlen przechodził przez całą ich objętość. Do produktów dołączona jest deklaracja producenta potwierdzająca maksymalny czas użyteczności systemu. Woda do inhalacji marki Respiflo gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność leczenia.

Woda do inhalacji

Zamknięty system do nawilżania Hydrox 450 ml a'25 Zamknięty system do nawilżania Hydrox 450 ml a'25
Producent: Hydrox
Cena: 343,29 zł (netto: 317,86 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Woda AMSure 350ml, zamknięty system do nawilżania, a'20 Woda AMSure 350ml, zamknięty system do nawilżania, a'20
Producent: Amsino
Cena: 234,69 zł (netto: 217,31 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
opk.
zobacz więcej
Woda AMSure 550ml, zamknięty system do nawilżania a'12 Woda AMSure 550ml, zamknięty system do nawilżania a'12
Producent: Amsino
Cena: 161,19 zł (netto: 149,25 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
opk.
zobacz więcej
Woda Hydrox Prefilled Humidifier 500ml a'25 Woda Hydrox Prefilled Humidifier 500ml a'25
Producent: Hydrox
Cena: 313,59 zł (netto: 290,36 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
opk.
zobacz więcej
Woda Respiflo 325ml, zamknięty system do nawilżania Woda Respiflo 325ml, zamknięty system do nawilżania
Producent: Medtronic
Cena: 9,99 zł (netto: 9,25 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Woda Respiflo 500ml, zamknięty system do nawilżania Woda Respiflo 500ml, zamknięty system do nawilżania
Producent: Medtronic
Cena: 14,99 zł (netto: 13,88 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Czym jest i jak działa woda do inhalacji?

Woda do inhalacji dostępna jest w postaci zamkniętego systemu do nawilżania, czyli specjalnego urządzenia medycznego lub higienicznego umożliwiającego przeprowadzanie inhalację oraz tlenoterapię. System nawilża i oczyszcza powietrze poprzez dyfuzję wody lub roztworów soli fizjologicznej w postaci mikrokropelek trafiających do otoczenia.

Zamknięty system do nawilżania, w którym znajduje się woda do inhalacji, składa się zwykle ze zbiornika, w którym umieszczana jest woda lub specjalny roztwór, przejściówki ułatwiającej podłączenie do koncentratora tlenu, jak również dodatkowych komponentów, które odpowiadają za rozpraszanie zawartości zbiornika na drobne krople lub mgiełkę. W rezultacie nawilżone gazy oddechowe lub aerozole lecznicze mogą być wdychane przez pacjenta, co może być pomocne m.in. w tlenoterapii, nawilżaniu dróg oddechowych, łagodzeniu suchego kaszlu oraz ułatwianiu oddychania w przypadku niektórych problemów zdrowotnych, takich jak np. zatkany nosa.

Woda do inhalacji Respiflo – czym się wyróżnia?

Jednym z preparatów stosowanych jako woda do inhalacji jest woda jałowa Respiflo, która nie zawiera pirogenów i skutecznie chroni przed namnażaniem bakterii. Preparat znajduje swoje zastosowanie zawsze wtedy, gdy pojawia się potrzeba nawilżenia gazów oddechowych, począwszy od doraźnej tlenoterapii przez maskę twarzową i kaniule nosowe, aż po intubację pacjentów wentylowanych mechanicznie. Woda do inhalacji Respiflo spełnia wymogi Farmakopei Stanów Zjednoczonych i podlega pięciokrotnej destylacji i dejonizacji, przez co jest polecana do zastosowań respiracyjnych.

Woda do inhalacji – wskazania

Woda do inhalacji w postaci zamkniętego systemu do nawilżania jest wykorzystywana w placówkach medycznych takich jak szpitale i kliniki. Jest ona wykorzystywana głównie w przypadku pacjentów, którzy mają problemy z oddychaniem lub potrzebują nawilżenia dróg oddechowych, aby ułatwić im tym samym oddychanie i zmniejszyć dyskomfort.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 887 400 800
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium