a

kontakt

 Tel. 887 400 800    e-mail sklep@spacemed.pl 

Producenci

Pompa strzykawkowa

Pompa infuzyjna strzykawkowa jest urządzeniem pozwalającym w kontrolowany, bezpieczny i bardzo precyzyjny sposób podawać pacjentom małe ilości leków. Pompa strzykawkowa znajduje zastosowanie głównie w anestezjologii, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii oraz onkologii. W sklepie SpaceMed.pl znajdziesz wysokiej jakości urządzenia autorstwa renomowanych producentów wyposażających nowoczesne placówki medyczne na całym świecie. Proponowane przez nas pompy infuzyjne łączą w sobie niezawodność działania z prostą obsługą. Walorem innowacyjnych pomp są duże wyświetlacze, praca w kilku trybach, rozbudowany system alarmów, wbudowana biblioteka leków i system testów. Pompy strzykawkowe mogą być mocowane na statywie, na łóżku lub specjalnej szynie. Opcja podglądu i zmiany parametrów w trakcie infuzji pozwala dokładnie kontrolować ich pracę. Ile kosztują pompy infuzyjne? Ceny modeli są zróżnicowane, co potwierdza też różnorodność naszej oferty. Nie mamy wątpliwości, że w rozbudowanym katalogu znajdziesz produkt spełniający Twoje oczekiwania pod każdym kątem.

Pompa  strzykawkowa BD Alaris™ GH Guardrails Plus Pompa strzykawkowa BD Alaris™ GH Guardrails Plus
Cena: 3 559,99 zł (netto: 3 296,29 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pompa infuzyjna jednostrzykawkowa AP14 Pompa infuzyjna jednostrzykawkowa AP14
Producent: Ascor
Cena: 3 399,99 zł (netto: 3 148,14 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pompa infuzyjna strzykawkowa Perfusor Compact Plus Pompa infuzyjna strzykawkowa Perfusor Compact Plus
Producent: B.Braun
Cena: 3 799,99 zł (netto: 3 518,51 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Pompa infuzyjna strzykawkowa PERFUSOR SPACE, z uchwytem i zasilaczem, na 3 pompy Pompa infuzyjna strzykawkowa PERFUSOR SPACE, z uchwytem i zasilaczem, na 3 pompy
Producent: B.Braun
Cena: 5 549,99 zł (netto: 5 138,88 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pompa strzykawkowa BD Alaris™ CC Guardrails Plus Pompa strzykawkowa BD Alaris™ CC Guardrails Plus
Cena: 3 999,99 zł (netto: 3 703,69 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pompa strzykawkowa BD Alaris™ Enteral Pompa strzykawkowa BD Alaris™ Enteral
Cena: 3 959,99 zł (netto: 3 666,66 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pompa strzykawkowa BD Alaris™ PK Plus Pompa strzykawkowa BD Alaris™ PK Plus
Cena: 6 500,00 zł (netto: 6 018,52 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Pompa strzykawkowa

Pompa infuzyjna strzykawkowa jest urządzeniem pozwalającym w kontrolowany, bezpieczny i bardzo precyzyjny sposób podawać pacjentom małe ilości leków. Pompa strzykawkowa znajduje zastosowanie głównie w anestezjologii, intensywnej terapii, kardiologii, neonatologii oraz onkologii. W sklepie SpaceMed.pl znajdziesz wysokiej jakości urządzenia autorstwa renomowanych producentów wyposażających nowoczesne placówki medyczne na całym świecie. Proponowane przez nas pompy infuzyjne strzykawkowe łączą w sobie niezawodność działania z prostą obsługą. Walorem innowacyjnych pomp są duże wyświetlacze, praca w kilku trybach, rozbudowany system alarmów, wbudowana biblioteka leków i system testów. Pompy strzykawkowe mogą być mocowane na statywie, na łóżku lub specjalnej szynie. Opcja podglądu i zmiany parametrów w trakcie infuzji pozwala dokładnie kontrolować ich pracę. Ile kosztują pompy infuzyjne strzykawkowe? Ceny modeli są zróżnicowane, co potwierdza też różnorodność naszej oferty. Nie mamy wątpliwości, że w rozbudowanym katalogu znajdziesz produkt spełniający Twoje oczekiwania pod każdym kątem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl