do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania - wybierz atrybut produktu

Pompy objętościowe

znajdują zastosowanie w anestezjologii, intensywnej terapii oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest precyzyjna podaż leków. Pompy infuzyjne służą do bezpiecznego i dokładnego dostarczania pacjentowi płynów i leków dożylnie.

Pompy objętościowe to urządzenia programowane przez personel medyczny w celu dostarczania pacjentowi leków z określoną lub stopniowo zwiększoną szybkością zgodnie z zaleceniami lekarza. Naszym klientom oferujemy urządzenia, które zapewniają najnowocześniejsze, bezpieczne i w pełni elastyczne rozwiązania do codziennych potrzeb związanych z infuzją. Najnowszej generacji pompy objętościowe dedykowane są dla szpitali i placówek medycznych, w których przeprowadzane są terapie infuzyjne.

Oferujemy kompletny asortyment pomp objętościowych w tym urządzenia Infusomat Space. Intuicyjne i proste w obsłudze urządzenia sprawdzają się w codziennej praktyce klinicznej. Dzięki nim przeprowadzenie terapii infuzyjnej staje się łatwiejsze i mniej czasochłonne.

Pompy objętościowe

Objętościowa pompa infuzyjna Infusomat Space, z uchwytem i zasilaczem Objętościowa pompa infuzyjna Infusomat Space, z uchwytem i zasilaczem
Producent: B.Braun
Cena: 8 499,99 zł (netto: 7 870,36 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Pompa infuzyjna objętościowa Infusomat Compact Plus z uchwytem i zasilaczem Pompa infuzyjna objętościowa Infusomat Compact Plus z uchwytem i zasilaczem
Producent: B.Braun
Cena: 5 499,99 zł (netto: 5 092,58 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Pompa objętościowa BD Alaris™ GP Guardrails Plus Pompa objętościowa BD Alaris™ GP Guardrails Plus
Cena: 6 599,99 zł (netto: 6 111,10 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Pompa objętościowa BD Alaris™ GW800 Pompa objętościowa BD Alaris™ GW800
Cena: 5 999,99 zł (netto: 5 555,55 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Pompa objętościowa BD Alaris™ VP Guardrails Plus Pompa objętościowa BD Alaris™ VP Guardrails Plus
Cena: 7 299,99 zł (netto: 6 759,25 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Pompa objętościowa BD BodyGuard™ Pompa objętościowa BD BodyGuard™
Cena: 7 199,99 zł (netto: 6 666,66 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Statyw do pomp Statyw do pomp
Producent: B.Braun
Cena: 899,99 zł (netto: 833,32 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Pompa objętościowa dobrej jakości

Pompy objętościowe znajdują zastosowanie w anestezjologii, intensywnej terapii oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest precyzyjna podaż leków. Jak działa to urządzenie? Pompa infuzyjna objętościowa służy do bezpiecznego i precyzyjnego dostarczania pacjentowi płynów i leków dożylnie. Tego typu narzędzia są programowane przez personel medyczny w celu dostarczania choremu leków z określoną lub stopniowo zwiększoną szybkością, zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Naszym Klientom oferujemy urządzenia gwarantujące najnowocześniejsze, bezpieczne i w pełni automatyczne rozwiązania. Najnowszej generacji pompy objętościowe dedykowane są dla szpitali i placówek medycznych, w których przeprowadzane są terapie infuzyjne. Oferujemy kompletny asortyment do leczenia infuzyjnego. Jest wśród nich m.in. pompa objętościowa Infusomat Space. Intuicyjne i proste w obsłudze urządzenia sprawdzają się w codziennej praktyce klinicznej. Dzięki nim przeprowadzenie terapii infuzyjnej staje się łatwiejsze i mniej czasochłonne.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 887 400 800
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium