kontakt

887 400 800    e-mail   sklep@spacemed.pl

Defibrylator Lifeline VIEW

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6 999,99 zł 6999.99
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 6 481,47 zł
bez 8% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Medline
Kod produktu: DE_DCF_E2310PL

Opis

Defibrylator Lifeline VIEW z kolorowym wyświetlaczem LCD

  

Defibrylator Lifeline View to pierwszy defibrylator pokazujący algorytm ERC w pełnym ruchu, przedstawiający pełnowymiarową postać w kolorze. Wielokrotnie nagradzany za trwałość, wytrzymałość oraz design.
 

Charakterystyka:

  • Wyposażony w duży, kolorowy oraz interaktywny wyświetlacz, który ułatwia w udzielaniu pierwszej pomocy nawet użytkownikom bez przeszkolenia w tym zakresie lub użytkownikom po kilkugodzinnym kursie BLS/AED.
    Dzięki oddziaływaniu na zmysły podpowiada m.in. kiedy, w którym miejscu i jak należy uciskać klatkę piersiową, kiedy wprowadzić oddechy ratunkowe, w jaki sposób udrożnić drogi oddechowe.
  • Żywe oraz jasne kolory nawet w najjaśniejszych warunkach oświetleniowych.
    Sprawdzi się również w przypadku osób głuchoniemych oraz niedosłyszących, ponieważ oprócz komunikatów dźwiękowych, defibrylator Lifeline View pokazuje również napisy w dolnej części ekranu. Ta funkcja umożliwia używanie urządzenia zarówno przez osoby z problemami ze słuchem jak również we wszystkich warunkach, gdy głośność przekracza 80-100 dB, co jest odpowiednikiem głośności ruchu ulicznego czy koncertu.  Film prezentowany jest uniwersalny, co sprawia że jest również przyjazny dla obcokrajowców. Niezależnie od kraju i języka, w którym AED jest dostępne, język obrazu jest zrozumiały dla wszystkich.

 

Jak uratować komuś życie? Próba ocalenia czyjegoś życia może być stresująca.  Nawet jeśli przeszliśmy szkolenie BLS/AED, strach może uniemożliwić nam dalsze działanie. Defibrylator Lifeline View został specjalnie zaprojektowany tak, aby operator odbierał bodźce zarówno słuchowe, jak i wizualne.
 

Właściwe umieszczenie elektrod.

Postać ratownika pokazuje na ekranie LCD jak właściwie umieścić elektrody - gdzie znajdują się przylepce, jak przyłączyć elektrody (jeśli przez przypadek były wypięte), jakie miejsca są właściwe na ich umiejscowienie. Dotychczasowe defibrylatory wyposażone były wyłącznie w piktogramy na opakowaniu, natomiast nie posiadały informacji o właściwym umiejscowieniu elektrod.

 

Właściwe udrożnienie dróg oddechowych i oddechy zastępcze.

 

Uciski klatki piersiowej

Krytycznym czynnikiem ratującym życie jest szybki dostęp do defibrylacji i właściwy masaż pośredni serca. Co za tym idzie, miejsce przyłożenia rąk, głębokość ucisków, siła, z jaką dokonujemy masażu ma istotne znaczenie. Defibrylator posiada system podpowiadania ratownikowi, co robić.  Standardem wyposażenia AED stał się metronom, który nadaje rytm uciśnięciom i odlicza, ile zostało sekund do kolejnej analizy rytmu serca.  Nowością jest osobisty instruktor pierwszej  pomocy - postać ta jest niesamowicie realna, ma wyraźny głos, a komunikaty są proste i zrozumiałe.

Czy Twoje urządzenie jest gotowe do pracy? Można to łatwo sprawdzić przez naciśnięcie jednego przycisku !

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl