Opcje przeglądania - wybierz atrybut produktu
Dostępność
Nowość
Promocja

Oftalmoskopy – diagnoza na pierwszy rzut oka

Nieodzownym narzędziem w pracy każdego okulisty jest oftalmoskop – podstawowe urządzenie diagnostyczne przeznaczone do wziernikowania dna oka. Oftalmoskop pozwala lekarzowi określić wszystkie nieprawidłowości w obrębie gałki ocznej, takie jak rozwijająca się jaskra, odklejenie się siatkówki czy powstanie stanów zapalnych.
Każdy wziernik oczny prezentowany na naszej stronie zapewnia maksymalną precyzję badania. Wśród oferowanych modeli znajdą Państwo zarówno poręczne, ergonomiczne oftalmoskopy z asferycznym systemem optycznym, jak i zaawansowane technologicznie oftalmoskopy pośrednie ze zintegrowaną kamerą pozwalające na cyfrowe obrazowanie dna oka w wysokiej rozdzielczości. Wszystkie modele zabezpieczone są przed działaniem zanieczyszczeń. Każde urządzenie pozwala uzyskać wyraźny obraz dna oka, bez zniekształceń i odblasków, przez co umożliwia postawienie precyzyjnej diagnozy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Oftalmoskopy bezpośrednie – diagnoza na pierwszy rzut oka

Nieodzownym narzędziem w pracy każdego okulisty jest oftalmoskop – podstawowe urządzenie diagnostyczne przeznaczone do wziernikowania dna oka. Oftalmoskop pozwala lekarzowi określić wszystkie nieprawidłowości w obrębie gałki ocznej, takie jak rozwijająca się jaskra, odklejenie się siatkówki czy powstanie stanów zapalnych. Każdy wziernik oczny prezentowany na naszej stronie zapewnia maksymalną precyzję badania. Wśród oferowanych modeli figurują zarówno poręczne, ergonomiczne oftalmoskopy kieszonkowe z asferycznym systemem optycznym, jak i zaawansowane technologicznie oftalmoskopy pośrednie ze zintegrowaną kamerą pozwalające na cyfrowe obrazowanie dna oka w wysokiej rozdzielczości. Wszystkie modele zabezpieczone są przed działaniem zanieczyszczeń. Każde urządzenie pozwala uzyskać wyraźny obraz dna oka, bez zniekształceń i odblasków, przez co umożliwia postawienie precyzyjnej diagnozy. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią, w której królują oftalmoskopy bezpośrednie – urządzenia niezbędne w dobrze wyposażonym gabinecie okulistycznym.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 887 400 800
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl